Firma KATRIN powstała w 1996r. Od początku swej działalności zajmujemy się sprzedażą bielizny damskiej. Pierwsze lata działalności to przede wszystkim hurtowa sprzedaż i dystrybucja bielizny na terenie całej Polski oraz za wschodnią granicę m.in. Rosja i Ukraina.

Od 2002 roku stopniowo zmienialiśmy profil sprzedaży koncentrując się na detalicznej sprzedaży bielizny. Doświadczenie które żeśmy zdobyli od  momentu powstania naszej firmy pozwoliło nam stworzenie profesjonalnych sklepów zajmujących się sprzedażą bielizny znanych polskich  i zagranicznych producentów.

W naszych sklepach oferujemy profesjonalny dobór odpowiedniego rozmiaru i modelu biustonosza.
Każda z naszych klientek traktowana jest indywidualnie co oznacza że nie pozwolimy jej wyjść od nas niezadowoloną. Wachlarz rozmiarów który Państwu proponujemy jest bardzo szeroki. Oferujemy obwody już od 60 cm pod biustem aż do 100 cm . Oprócz tego dysponujemy różnorodną gamą miseczek począwszy od miseczki A kończąc na miseczce O.
Bogata oferta naszej firmy pozwala na zaspokojenie potrzeb nawet najbardziej wymagających i kapryśnych klientek oraz pozwala zapoznać się z obecnymi trendami obowiązującymi w modzie bieliźniarskiej.

Gdzie nas znaleźć?

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem